O Nas

Jesteśmy biurem instalacyjnym, które ceni optymalne oraz energooszczędne rozwiązania oparte o nowoczesne technologie. Zajmujemy się projektowaniem, konsultingiem, oceną i analizą rozwiązań zastosowanych w istniejących budynkach, proponujemy i projektujemy rozwiązania dające Inwestorowi niezależność energetyczną na każdym etapie życia inwestycji. Zaczynamy od idei, poprzez wstępne koncepcje, analizę i wybór optymalnych rozwiązań instalacyjnych przy ścisłej współpracy z Inwestorem lub Wykonawcą.

19+
lat grupy na rynku
466+
zrealizowanych przez grupę projektów
16
instalatorów

BIM

Nasza dokumentacja powstaje w oparciu o technologię BIM (Building Information Modeling), która jest podstawą do prac wykonawczych i monterskich. Elementy instalacyjne modelowane są w przestrzeni 3D, co zapewnia możliwość pełnej koordynacji wielobranżowej oraz ułatwia i przyspiesza ich  montaż. Po zakończonej inwestycji powstały model BIM jest nieocenioną bazą wiedzy dla Inwestora. Nasze modele budowane są z myślą o prostym przedmiarowaniu oraz harmonogramowaniu prac na etapie wznoszenia obiektu. Dzięki tej technologii możliwe było wdrożenie w naszym biurze programu "zero kolizji".

1_BIM_Kafelek

Doradztwo

Doradztwo i wiedza naszych ekspertów przyczyniają się do osiągania doskonałych rezultatów w krótszym czasie, co często przekłada się również na mierzalne oszczędności finansowe.

 

Nasze usługi doradcze obejmują szeroki zakres obszarów m.in. na etapie projektowania instalacji elektrycznych, BMS i telekomunikacyjnych, ale także w zakresie optymalizacji efektywności energetycznej, optymalizacji eksploatacyjnej oraz ocenę zgodności z obowiązującymi przepisami i standardami.

 

Świadczymy również usługi wsparcia dla Inwestorów lub Generalnych Wykonawców (także w formule „projektuj-buduj”) na etapie realizacji inwestycji. Realizujemy kompleksowe usługi w zakresie nadzoru nad realizacją kontraktu, w tym weryfikacji i optymalizacji dokumentacji projektowych zgodnie z obowiązującymi przepisami, warunkami określonymi w kontrakcie oraz pod kątem optymalizacji finansowych. Współpracujemy zarówno z sektorem publicznym, jak i prywatnym, dostosowując zakresy rozwiązań do indywidualnych potrzeb klienta.

1_DDWO

Data center serwerownia

Nasze projekty serwerowni są oparte na najnowszych standardach i technologiach, aby zapewnić optymalne warunki pracy dla sprzętu komputerowego oraz maksymalną efektywność energetyczną. Zajmujemy się kompleksowym podejściem do projektowania, uwzględniając aspekty związane z chłodzeniem, zasilaniem awaryjnym, ochroną przed zagrożeniami zewnętrznymi oraz skalowalnością, aby nasze serwerownie były gotowe na przyszłe wymagania rozwijającego się rynku.

 

Współpracujemy z różnymi branżami i klientami, od małych firm po duże korporacje, dostarczając im rozwiązania, które spełniają ich unikalne potrzeby.

1_SERV_Kafelek

Zaprojektuj i wybuduj

Tryb „Zaprojektuj i wybuduj” został stworzony specjalnie dla tych Inwestorów, którzy poszukują wszechstronnej obsługi. Budując obiekty w tej formule koordynujemy proces powstawania inwestycji na każdym jego etapie – od opracowania koncepcji po oddanie obiektu do użytkowania. Zapewniamy skanowanie 3D robót zanikających oraz aktualizowanie i parametryzowanie modelu BIM.

1

Dołącz do nas

Nasz zespół projektowy tworzą ludzie z dużym doświadczeniem, wysokimi ambicjami, pełni entuzjazmu, pozytywnie nastawieni do świata. Daje nam to możliwość podejmowania się ambitnych i trudnych projektów na terenie całego kraju oraz Europy. Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu, prześlij swoje CV oraz list motywacyjny na adres rekrutacja@ibg.gda.pl

Image

.

DDWO_Structure

Pomiar Snow Control 1

Pomiar odkształceń konstrukcji stalowych obiektu przemysłowego

DDWO_SteelTank

Pomiar Snow Control 2

Pomiar odkształceń kadłuba stalowego zbiornika.

Server5WSK

Serwerownia Wojskowego Szpitala Klinicznego nr 5

 • Powierzchnia serwerowni [m2]: 63
 • Moc elektryczna: 78 kW
 • Moc elektryczna obiektu: 1816 kW
 • Ilość szaf RACK: 13
 • Systemy ppoż: Gaszenie gazem

Serwerownia w Szpitalu miejskim w Gliwicach

 • Powierzchnia serwerowni [m2]: 54+64
 • Moc elektryczna: 257 kW
 • Moc elektryczna obiektu: 5000 kW
 • Ilość szaf RACK: 8+10
 • Systemy ppoż: SSP
ServerKpim

Serwerownia w Szpitalu Wojewódzkim we Włocławku

 • Powierzchnia serwerowni [m2]: 41
 • Moc elektryczna: 65 kW
 • Moc elektryczna obiektu: 2280 kW
 • Ilość szaf RACK: 12
 • Systemy ppoż: SSP
Napisz do nas

Kontakt

Bałtyckie Centrum Biznesu BCB

ul. Azymutalna 9

80-298 Gdańsk

tel. +48 58 550 07 23

tel. +48 58 554 81 96

fax +48 58 551 18 57

Masz pytania?

Napisz do nas

biuro@ibg.gda.pl

Industria E+T Sp. z o.o., ul. Azymutalna 9, 80-298 Gdańsk, KRS 0000292837, Sąd Rejonowy Gdańsk Północ w Gdańsku, VII Wydział Gospodarczy KRS, Regon 220524490, NIP 957-098-61-61